מוקד נץ ח.י
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3295609
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי החברה

 

שירותי סיור ומוקד

 
חברת נץ ח.י. ביטחון בע"מ מספקת שירותי סיור ומוקד ללקוחותיה הרבים. שירותי מוקד האבטחה שלנו פעילים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, 365 ימים בשנה ומספקים מענה איכותי, שירותי ומקצועי למגוון רחב של לקוחות מהמגזר הפרטי, העסקי, המוסדי, ישובים, קיבוצים, מושבים, רפתות ועוד.
 

שירותי סיור ומוקד מקצועיים - זמינים 24 שעות ביממה

 
שירותי המוקד והסיור שלנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק. השירותים כוללים שירותי מוקד וסיור הפעיל וזמין 24 שעות ביממה, התקנה של מערכות התראה ואזעקה בבתי העסק או הלקוחות הפרטיים והפעלת ניידות אזוריות מאובזרות בכל הציוד הדרוש לניידות סיור ומוקד על מנת לפקח בזמן אמת.

המוקד של חברת נץ ח.י. ביטחון בע"מ מאויש 24 שעות ביממה על ידי צוות מקצועי ומיומן, ומאובזר במיטב הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר. בכל פנייה ואירוע צוות המוקד בודק את הפנייה לעומקה ובעת הצורך שולח לשטח באופן מיידי את סיור האבטחה לביצוע בדיקה מקיפה, בסיומה מתקבלת ההחלטה האם יש צורך להזמין גם את כוחות השיטור והביטחון.
 

מצלמות ומיגון

 
חברת נץ ח.י. ביטחון בע"מ מתמחה בתחום מצלמות האבטחה ושירותי המיגון. אנו יודעים לספק את כל הפתרונות הטכנולוגיים החל משלב הייעוץ והתכנון המקצועי ועד לשלב ההתקנה בפועל של מערכות התראה, אזעקה ומצלמות אבטחה. בנוסף, חברת נץ ח.י. ביטחון בע"מ מספקת שירותי מוקד 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.

החברה נמצאת בחזית הטכנולוגיה והיא משווקת למגוון לקוחותיה - הפרטיים, העסקיים, המוסדיים, הישובים, הקיבוצים והמושבים, את המוצרים האיכותיים והמובילים בארץ ובעולם בתחום מערכות האבטחה, מערכות האזעקה והמיגון. אספקת המוצרים והתקנתם מבוצעת על ידי מאגר כוח האדם האנושי בחברה, אשר מתמחה בתחום האבטחה המיוחדת, השמירה והביטחון.
 

התקנת מצלמות אבטחה ומערכות אזעקה מתקדמות

 
עקב המצב הביטחוני ומקרי העבריינות המתרבים בישראל עם השנים, חברת נץ ח.י. ביטחון בע"מ מספקת ללקוחותיה פתרונות טכנולוגיים רבים ומגוונים לפיקוח, מניעה, הרתעה וסיוע לסיכול גניבות, פריצות וזיהוי מבצעי ונדליזם. החברה עושה זאת באמצעות האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר העומדים לרשותה והקיימים בשוק - מצלמות אבטחה מסוגים שונים, בהתאם לדרישות הלקוח, אשר מותקנות על ידי צוות המתקינים המומחה והמיומן של החברה.

את מערכות האזעקה המתקדמות והמתוחכמות מציעה החברה לבתים, עסקים, מפעלים, אתרים, מושבים, קיבוצים, ישובים, רפתות ועוד. גם מערכות האזעקה המגוונות שאנו מציעים ללקוחותינו מותקנות על ידי צוות מתקינים מוסמכים ומקצועיים מטעם חברת נץ ח.י. ביטחון בע"מ.
 
השאירו לנו פרטים לקבלת מידע נוסף וייעוץ בתחום מצלמות האבטחה, מערכות האזעקה והמיגון.