מוקד נץ ח.י
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3295609
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
נץ ח.י. ביטחון בע"מ מציעה שירותי סיור ומוקד, מצלמות אבטחה ומיגון ועוסקת בהתאמת פתרונות טכנולוגיים מקיפים בתחום. החברה הוקמה ומנוהלת על ידי בוגרי יחידות מיוחדות ללוחמה בטרור (ימ"מ) של משטרת ישראל, המתמחים בתחום האבטחה המיוחדת. את נץ ח.י. ביטחון בע"מ מנהל עפרון שרת, בוגר שירות הביטחון הכללי (השב"כ) במגזר הערבי ובוגר אגף האבטחה הממלכתית באותו הגוף.
 

נץ בתחום הטכנולוגי

 
החברה מספקת פתרונות טכנולוגיים מקיפים ומתקדמים לפיקוח, למניעה, להרתעה ולסיוע במקרים של סיכול גניבות, פריצות וזיהוי מבצעי ונדליזם: חברת נץ מציבה מצלמות אבטחה מתקדמות וגם מיוחדות, מסוגים שונים, בהתאם לדרישות וצרכי הלקוח, בכפוף לתקציבים המוקצים לכך. כמו כן, החברה מציעה את כל סוגי מערכות האזעקה המתקדמות והאיכותיות ביותר לבתים פרטיים, מפעלים, בתי עסק, אתרים, מושבים, קיבוצים, ישובים, רפתות ועוד.
 

נץ בתחום האבטחה

 
חברת נץ ח.י. בטחון בע"מ מבצעת בכל אתר, בית עסק, מושב, ישוב או מפעל, סקר אבטחה מקצועי ומקיף על ידי צוות סוקרים מיומן. בסיום הבדיקה החברה ממליצה ללקוח על מתכונת האבטחה המתאימה ביותר לאותו אתר, בית עסק, ישוב או מפעל ומיישמת אותה בשטח לאחר אישור הלקוח. יצוין ויודגש כי רמת האבטחה הדרושה מושגת באמצעות שילוב של מספר מרכיבים וגורמים, כגון: אמצעים פיזיים, אמצעים טכנולוגיים ומענה אנושי.